بهترین آموزشگاه ها و کلاس آیلتس شیراز

آیلتس شیراز با وجود چندین آموزشگاه آیلتس در شیراز، از سطح بالایی در تدریس برخوردار است و می‌تواند به خوبی شما را برای آزمون آیلتس آماده کند. از آنجایی که اهمیت آزمون آیلتس بسیار زیاد است؛ باید یک آموزشگاه آیلتس تضمینی را انتخاب کنید؛ در اینجا لیست بهترین آموزشگاه های آیلتس شیراز آورده شده است و شما می‌توانید به راحتی بهترین موسسه آیلتس شیراز را انتخاب کنید.

اما برای انتخاب کلاس آیلتس شیراز باید چه معیارهایی را در نظر بگیریم و چگونه در بهترین دوره آیلتس شیراز شرکت کنیم؟

بهترین آموزشگاه‌ های آیلتس شیراز

شما می‌توانید در این مطلب 11 آموزشگاه آیلتس شیراز را مشاهده کنید که بهترین فرم آمادگی را در آزمون آیلتس به وجود می‌آورند. انتخاب بهترین کلاس آیلتس شیراز می‌تواند براساس معیارها و شرایط شما باشد. آموزشگاه های شیراز بهترین آموزش را به شما ارائه می‌دهند و می‌توان شیراز را از بهترین شهرهای ایران برای فراگیری آیلتس دانست.

 

1.آموزشگاه گاما

آموزشگاه گاما برند آیلتس شیراز است؛ این آموزشگاه با دارا بودن چندین سال سابقه و چندین سال سابقه در تدریس زبان‌های خارجی آیلتس تضمینی شیراز را به شما ارائه می‌دهد. این آموزشگاه بهترین انتخاب شما برای موسسه آیلتس شیراز است؛ چرا که دارای چندین شاخص برای انتخاب این آموزشگاه آیلتس در شیراز است.

شعبه آدرس شماره تماس نقشه
خلدبرین شیراز، بلوار خلدبرین، روبروی درب اصلی پارک خلدبرین، نبش کوچه 18 07136475292 google
شعبه کودک و نوجوان شیراز، معالی آباد، انتهای بهاران، روبروی کوچه 5 شهیدان گرامی 07191007030 google
فرهنگ شهر شیراز، فرهنگ شهر به سمت میدان معلم، بین کوچه 29 و 31 روبروی پل هوایی 07191002348 google

آموزشگاه گاما با دارا بودن 2 شعبه بزرگسال و شعبه کودکان، دسترسی و آموزش را برای شما شیرازی‌های عزیز آسان‌تر کرده است و شما می‌توانید با توجه به  آدرس و شماره تماس، به راحتی تماس بگیرید.

اینستاگرام: gamafars_com

محیط آموزش

آموزشگاه گاما دارای بروزترین محیط آموزشی است که بازدهی بیشتر را در آموزش به زبان‌آموز خواهد داد و شما می‌توانید تنوع در آموزش را با گاما تجربه کنید. این آموزشگاه در کنار فناوری‌های مدرن آموزشی، دارای بهترین محیط آموزش نیز هست که زبان‌آموز حس خوبی را از بودن در محیط آموزشگاه دریافت می‌کند.

منابع آموزشی بروز

آموزشگاه گاما با توجه به کوچک‌ترین تغییرات در آزمون آیلتس، بهترین منابع را همسو با آزمون آیلتس و آموزش هر چه بهتر زبان‌آموز در نظر می‌گیرد.

سطوح آموزش

آموزشگاه گاما دارای چندین سطح از آموزش است که می‌تواند به بهترین نحو شما را از هر سطح از زبان و هر سن برای آزمون آیلتس آماده کند. با توجه به آزمون تعیین سطح، شما در بین هر یک از سطح‌های زیر قرار خواهید گرفت:

نام دوره طول دوره
Kick start 1  – پیش نیاز 1 1 ماه و 1 هفته
Kick start 2   – پیش نیاز 2 1 ماه و 1 هفته
Pre ielts 1  – پیش آیلتس 1 1 ماه و 2 هفته
Pre ielts 2  – پیش آیلتس 2 1 ماه و 2 هفته
Ielts 4 – آیلتس 4 2 ماه و 3 هفته
Ielts 5  – آیلتس 5 2 ماه و 3 هفته
Ielts 6  – آیلتس 6 3 ماه و 2 هفته
Ielts 7 – آیلتس 7 3 ماه و 2 هفته

دوره های آموزشی

شما می‌توانید در آموزشگاه گاما آمادگی خود را برای آزمون آیلتس از 4 روش بدست آورید که می‌تواند بدون وارد کردن لطمه به شغل و دانشگاه، آیلتس را فرا بگیرید.

دوره آنلاین

دوره آنلاین آیلتس تنها به دسترسی اینترنت نیاز دارد و با استفاده از دوره آنلاین آیلتس می‌توان تمامی محتوای آموزشی را فرا گرفت که 4 مهارت اصلی آیلتس را به راحتی تقویت می‌کنید. شما در این دوره‌ها با برترین اساتید در ارتباط خواهید بود و کارشناسان به طور مداوم پشتیبان شما خواهند بود.

همچنین شما آزمون ماک را به صورت رایگان خواهید داشت که می‌تواند شما را برای آمادگی هر چه بیشتر آزمون آیلتس آماده کند و نقاط قوت و ضعف خود را به راحتی محک بزنید.

دوره حضوری

شما در دوره حضوری 4 مهارت اصلی آیلتس را به خوبی فرا می‌گیرید و با قرارگیری در محیط کلاس، تعامل زیادی را خواهید داشت. شما در دوره حضوری، آزمون ماک آیلتس را نیز خواهید داشت که ارزیابی روند آموزش و آشنایی با آزمون آیلتس را نیز خواهید داشت.

 

دوره فشرده 

دوره فشرده کیفیت بالاتری از آموزش را دارد و جلسات بیشتری را در هر هفته خواهید داشت؛ دوره فشرده می‌تواند در مدت کمتری شما را برای آزمون آیلتس آماده کند. توجه داشته باشید که برای شرکت در دوره فشرده شما باید زمان بیشتری را برای تمرین داشته باشید.

پکیج ویژه شاغلین

برخی از افراد ممکن است درگیری‌های روزمره زیادی داشته باشند و نتوانند در کلاس‌ها شرکت کنند؛ پکیج شاغلان می‌تواند فرصت مناسبی برای این دسته از افراد باشد. این پکیج شامل ویدیوهای آموزشی و کتاب است که شما باید به صورت خودآموز و در زمان خالی روزانه خود اقدام به دیدن کنید. همچنین شما از پشتیبانی کارشناسان گاما برخوردار خواهید بود و آزمون‌های ماک را نیز خواهید داشت.

تفاوت کلاس‌های آنلاین و حضوری

کلاس آنلاین و حضوری آیلتس گاما دارای یک مطلب آموزشی هستند و هیچ تفاوتی را در نکات آموزشی ندارد اما شما می‌توانید در کلاس‌های حضوری تعامل بیشتری را داشته باشید. در مقابل کلاس‌های آنلاین آیلتس می‌تواند انعظاف بیشتری را برای حضور در جلسات آموزشی داشته باشد.

چگونه در آموزشگاه گاما ثبت نام کنم؟

برای ثبت نام در آموزشگاه گاما به توجه به معرفی دوره‌ها می‌توانید به راحتی دوره مدنظر خود را انتخاب کنید. شما می‌توانید با تعیین سطح آنلاین خود را محک بزنید و کارشناسان گاما در سریع‌ترین حالت ممکن با شما تماس خواهند گرفت. همچنین با تماس با آموزشگاه گاما می‌توانید از دوره‌ها و جزئیات بیشتر برای ثبت نام باخبر شوید.

تعیین سطح آنلاین

2.آموزشگاه رادین

رادین از بهترین آموزشگاه های آیلتس شیراز است و یک انتخاب مناسب برای موسسه آیلتس شیراز است؛ این آموزشگاه با دارا بودن اساتید مجرب، بهتری خدمات آموزشی را به شما ارائه می‌دهد.

آموزش‌های آیلتس رادین به صورت آنلاین و حضوری آموزشگاه رادین و آیلتس تضمینی شیراز را به شما ارائه می‌دهد.

آدرس شماره تماس اینستاگرام نقشه
شیراز بلوار دانشجو نبش کوچه 7 آموزشگاه زبان رادین 07191007685 radin_institute.official google

3.آموزشگاه ملل

آموزشگاه ملل با چندین سال سابقه در تدریس زبان‌های خارجی از بهترین انتخاب‌های شما برای کلاس آیلتس شیراز است. آموزشگاه ملل با منابع آموزشی بروز و کارگاه‌های آموزشی، به بهترین نحو آموزش آیلتس شیراز را به شما ارائه می‌دهند.

شعبه آدرس شماره تماس نقشه
شعبه 1 شیراز، خیابان ملاصدرا، مقابل دانشکده مهندسی، ابتدای هدایت 09045407737

32334565

google
شعبه 2 شیراز، بلوار قدوسی شرقی، خیابان صدا و سیما، کوچه 1 09176057016

38232772

google

4.آموزشگاه بهار

آموزشگاه بهار از بهترین انتخاب‌های شما برای دوره آیلتس شیراز است؛ این آموزشگاه با ارائه جدیدترین متودهای آموزش و ارائه دوره‌های مختلف آموزش، انتظار شما را از کلاس آیلتس شیراز برآورده می‌کند.

آموزشگاه بهار با دارا بودن اساتید مجرب، سطح بالایی از آموزش را به شما ارائه می‌دهد که می‌تواند آمادگی شما را برای آزمون آیلتس به بالاترین سطح ممکن برساند.

آدرس شماره تماس اینستاگرام نقشه
شیراز، خیابان قصردشت، بین کوچه 76 و 78 07136272373 baharinstitute google

5.آموزشگاه فاخر

آموزشگاه فاخر با ارائه دوره‌های آمادگی آیلتس شیراز، انتظارات زبان‌آموز را از یک کلاس آیلتس شیراز برآورده می‌کند. دوره‌های آموزش آیلتس آموزشگاه فاخر، 4 مهارت اصلی آیلتس را به خوبی تقویت می‌کند و با برنامه کلاسی منظم، زبان‌آموز را به راحتی برای آزمون آیلتس آماده می‌کند.

آدرس شماره تماس اینستاگرام نقشه
شیراز، خیابان قصردشت، روبروی خیابان قم آباد 07136623626  fakhercollege google

6.موسسه زبان پارسا

موسسه زبان پارسا دوره‌های آموزشی آیلتس شیراز را به صورت آنلاین و حضوری ارائه می‌دهد و آیلتس تضمینی شیراز را برای شما به ارمغان می‌آورد. موسسه زبان پارسا با ارائه مشاوره و بهترین منابع آموزشی، بهترین فرم شما را برای آزمون آیلتس خواهد ساخت.

آدرس شماره تماس اینستاگرام نقشه
شیراز، بلوار شهید بهشتی، مابین چهارراه بنفشه و چهارراه خلدبرین 07132357641 parsali.ir google

7.کانون زبان داوری

کانون زبان داوری یکی از موسسات معتبر در زمینه آموزش آیلتس شیراز است؛ این آموزشگاه با تجربیات برترین اساتید و متودهای آموزشی، از بهترین آموزشگاه های آیلتس شیراز است.

شعبه آدرس شماره تماس نقشه
ارم شیراز، بلوار ارم، مابین خیابان نارون و خیابان سروناز 07132291610  07132291611 google
فرهنگ شهر شیراز، فرهنگ شهر، مقابل بلوار کسائی 07136332346 07136332728  09176100563 google

8.آموزشگاه آیلتس IHIM شیراز

آموزشگاه IHIM IRAN از بهترین آموزشگاه‌های آیلتس شیراز است که می‌تواند به بهترین نحو شما را برای آزمون آیلتس آماده کند. این آموزشگاه آموزش‌های آیلتس را به صورت فوق فشرده نیز ارائه می‌دهد که می‌تواند تنوعی در آموزش آیلتس شیراز باشد.

همچنین شما می‌توانید در این آموزشگاه دوره‌های مکالمه و چت را به صورت پیشرفته آموزش ببینید.

آدرس شماره تماس اینستاگرام نقشه
شیراز، قدوسی شرقی، بین کوچه 8 و 10 07136142636 shirazihim google

9.آموزشگاه صدر

آموزشگاه زبان صدر با دارا بودن چندین سال سابقه تدریس و برگزاری دوره آیلتس شیراز، از بهترین آموزشگاه های آیلتس شیراز است. این آموزشگاه با در نظر گرفتن 4 مهارت اصلی آیلتس در آموزش، بهترین آموزش را برای زبان‌آموزان به وجود می‌آورد.

آدرس شماره تماس اینستاگرام نقشه
شیراز، فرهنگ شهر، بین کوچه 3 و 5، ساختمان آپسای 07136310046 

09172884607

shiraz_ielts google

10.آیلتس دیلی

آیلتس دیلی آموزش‌های آیلتس را با کیفیت بسیار بالایی ارائه خواهد داد , برنامه‌ریزی منسجمی را برای هر دوره شما در نظر می‌گیرد. همچنین آیلتس دیلی در کنار آموزش، خدمات آزمون آزمایشی آیلتس را نیز ارائه می‌دهد.

آدرس شماره تماس اینستاگرام نقشه
شیراز، بلوار دانشجو، بین میدان ارم و دانشجو، بین کوچه 5 و 3 07136268664 ieltsdailyshiraz google

11.آموزشگاه دیباگران

آموزشگاه دیباگران از معروف‌ترین مجتمع‌های فنی آموزشی در شیراز است و ارائه دهنده آموزش آیلتس در شیراز نیز هست؛ این آموزشگاه با دارا بودن اساتید مجرب و ارائه دوره‌های مختلف آیلتس، از بهترین انتخاب‌ها برای کلاس آیلتس شیراز است. دیباگران در سال‌های اخیر توانسته رضایت زبان‌آموزان را به خود جذب کند.

آدرس شماره تماس اینستاگرام نقشه
شیراز، بلوار ستارخان، ابتدای کوچه 8 07136292293 mftdibagaran google

هزینه کلاس آیلتس در شیراز

هزینه دوره آیلتس در شیراز دارای متغیرهای زیادی است و با توجه به سطح آموزش آیلتس و دوره‌های فشرده و معمولی دارای تفاوت‌های زیادی است. همچنین ممکن است نرخ هر آموزشگاه با توجه به امکانات، سوابق و اساتید دارای تفاوت باشد.

برای اطلاع از قیمت‌ها شما می‌توانید به راحتی با هر آموزشگاه تماس بگیرید و از قیمت‌ها و شرایط آموزش، اطلاعات لازم را کسب کنید.

معیارهای انتخاب موسسه آیلتس در شیراز

با توجه به چند معیار می‌توان بهترین کلاس آیلتس شیراز را از میان بهترین آموزشگاه های آیلتس شیراز انتخاب کرد:

نیازهای شخصی

قبل از انتخاب آموزشگاه ببینید نیاز شما از کلاس آیلتس چیست و کدام دوره برای شما مناسب است؛ چرا که ممکن است شما به دوره فشرده نیازی نداشته باشید.

نظرات زبان‌آموزان

دیدگاه‌های زبان‌آموزان و فارغ‌التحصیلان قبلی را مورد ارزیابی قرار دهید و با توجه به دستاوردها و تجربیات، به راحتی بهترین موسسه آیلتس شیراز را انتخاب کنید.

هزینه‌ها و امکانات

امکانات یک آموزشگاه تاثیر مثبتی را در روند آموزش شما دارد؛ بر همین اساس امکانات آموزشی و محیطی یک آموزشگاه را به خوبی مورد مطالعه قرار دهید. در کنار خدمات و امکانات، شهریه و هزینه کلاس آیلتس را در چند آموزشگاه مورد سنجش قرار دهید.

جمع بندی

آیلتس شیراز با وجود این آموزشگاه‌ ها، سطح بالایی از کیفیت آموزش را تجربه می‌کند. انتخاب بهترین کلاس آیلتس شیراز برای تجربه آیلتس تضمینی شیراز، با توجه به شناخت بهترین آموزشگاه های آیلتس شیراز، می‌تواند با آسانی همراه باشد. شما می‌توانید بهترین دوره آیلتس را با توجه به نیازها و شرایط زندگی روزمره، انتخاب کنید و از آموزش‌های بروز هر موسسه آیلتس شیراز بهره‌مند شوید.

5/5 - (4 امتیاز)
دکمه بازگشت به بالا
×
خانم آقاجانی کارشناس آیلتس
خانم موسوی کارشناس آیلتس
7 +
Call Now Button