لیست بهترین آموزشگاه های آیلتس اصفهان

اصفهان از شهرهای بزرگ و مهم ایران است که دارای بهترین آموزشگاه ها و برندهای آموزشگاه زبان است؛ بر همین اساس آیلتس اصفهان، کیفیت بالایی را دارد. در اینجا ما بهترین کلاس آیلتس اصفهان را به شما معرفی می‌کنیم و شما می‌توانید از لیست بهترین آموزشگاه های آیلتس اصفهان، بهترین آموزشگاه آیلتس اصفهان را انتخاب کنید.

بهترین آموزشگاه آیلتس اصفهان را می‌توانید بر اساس چندین معیار تشخیص دهید و این معیارها به شما کمک می‌کند دوره آیلتس اصفهان را به راحتی انتخاب کنید. 8 مرکز آیلتس اصفهان را با ما بهتر بشناسید.

اهمیت آیلتس در تمام جهان مشهود است و بسیاری از افراد برای دریافت این مدرک در کلاس‌های آیلتس تضمینی اصفهان شرکت می‌کنند. 

لیست بهترین مرکز آیلتس اصفهان

اصفهان با وسعت زیاد خود و همچنین مردم فعال، آموزشگاه های آیلتس زیادی را در دل خود جای داده است و ممکن است. شما با توجه به این اطلاعات می‌توانید به راحتی از میان بهترین آموزشگاه های آیلتس اصفهان، بهترین دوره آیلتس اصفهان را انتخاب کنید.

 

1.آموزشگاه گاما

آموزشگاه گاما از برندهای آموزش آیلتس اصفهان است؛ این کلاس آیلتس اصفهان، با وجود چندین سال سابقه در آموزش بهترین انتخاب برای دوره آیلتس اصفهان است.

آدرس شماره تماس اینستاگرام نقشه
اصفهان، مرداویج، شیخ صدوق جنوبی، ابتدای کوچه 3 03136691367 instagram map

آموزشگاه گاما با توجه به چند شاخص زیر می‌تواند بهترین انتخاب شما برای یادگیری آیلتس در اصفهان باشد.

برنامه درسی و سطوح آموزش

موسسه آموزشی گاما دوره‌های متنوعی را برای آمادگی آزمون ielts ارائه می‌دهد که به چند سطح تقسیم می‌شود؛ این سطوح، یادگیری هر چه بهتر را برای زبان‌آموز به همراه دارد.

مقدماتی (pre-ielts) این دوره برای زبان‌آموزان مبتدی زبان انگلیسی که مایل به شرکت در آزمون آیلتس هستند، طراحی شده است. در این دوره، با تمرکز بر روی گرامر، واژگان و تلفظ، مهارت‌های پایه زبان انگلیسی شما تقویت خواهد شد.
متوسط (ielts 5 – 6) با توجه به نمره دلخواهتان، گاما آموزش‌های لازم را به شما ارائه می‌دهد تا بهترین عملکرد را در آزمون آیلتس داشته باشید. تمرکز این بخش روی مهارت 4 گانه آزمون آیلتس است تا شما بهترین عملکرد را آزمون داشته باشید. در کنار تمرین 4 مهارت، شما با دایره لغات بیشتری آشنا خواهید شد که آزمون را با سهولت بیشتری پیش می‌برد.
پیشرفته (ielts 7 – 8) برای کسب نمره 7 تا 8، شما باید در دوره‌های پیشرفته آیلتس گاما شرکت کنید. شما در این سطح از آموزش، مهارت‌های 4 گانه زبان را به صورت جامع‌تر آموزش خواهید دید. همچنین شما دایره لغات و گرامر‌های پیشرفته‌تری را آموزش خواهید دید.

برنامه‌های آموزشی

هر دوره آیلتس در آموزشگاه گاما براساس جدیدترین متودهای آموزشی در نظر گرفته می‌شود و مهارت‌های چهارگانه را در زمان کوتاه‌تری به شما آموزش می‌دهند. این متودهای آموزشی با آزمون‌های ماک و مشاوره، روند آموزش را با کیفیت بیشتری پیش می‌برد. 

کلاس های مختلف

ممکن است بسیاری از افراد به واسطه کار یا دور بودن مسافت از آموزشگاه، با چالش‌هایی برای شرکت در کلاس آیلتس همراه باشند. آموزشگاه گاما به خوبی نیازهای زبان‌آموزان را درک کرده است و با توجه به شرایط می‌توانید در کلاس آیلتس شرکت کنید.

کلاس حضوری

کلاس‌های حضوری گاما تعامل زیادی را بین استاد و زبان‌آموزان به وجود می‌آورد؛ در نتیجه می‌توانید سوالات خود را به راحتی به پاسخ تبدیل کنید. همچنین قرارگیری در جو کلاس انگیزه بیشتری را برای یادگیری به شما می‌دهد.

کلاس‌های حضوری نظم بیشتری را به شما می‌دهد و می‌توانید براساس کلاس‌ها، برنامه ریزی مطمئن‌تری را برای یادگیری و مطالعه داشته باشید.

کلاس آنلاین

در تقابل کلاس‌های حضوری شما می‌توانید در کلاس‌های آنلاین آیلتس گاما نیز شرکت کنید و از مزایای این کلاس برخوردار شوید. کلاس‌های آنلاین به شما انعطاف بیشتری می‌دهد و می‌توانید در هر مکان اقدام به حضور در جلسه کنید. در کلاس‌های آنلاین شما با استاد به طور مستقیم در ارتباط خواهید بود و می‌توانید رفع ابهام در بحث آموزش را داشته باشید. 

در کلاس آنلاین آیلتس شما به طور مداوم آزمون ماک آیلتس را خواهید داشت و می‌توانید تمرین خوبی را برای آزمون ielts داشته باشید. 

آموزش آنلاین به شما امکان می‌دهد تا دسترسی زیادی را به کتاب‌ها و جزوات الکترونیک داشته باشید.

کلاس فشرده

کلاس فشرده آیلتس یکی دیگر از خدمات آموزشگاه گاما است که می‌تواند شما را در مدت کمتری به نمره دلخواه برساند. این دوره آزمون‌های ماک بیشتری را شامل می‌شود تا روند یافتن نقاط ضعف با سرعت بیشتری همراه شود. به طور کلی شما پیشرفت بیشتری را به نسبت دوره عادی خواهید داشت.

پکیج شاغلین آیلتس

پکیج شاغلین می‌تواند برای افرادی مناسب باشد که زمانی برای حضور در هیچ کدام از کلاس‌ها را ندارند. در این پکیج‌، ویدیوهای آموزشی قرار گرفته که شما می‌توانید در تایم آزاد خود، اقدام به تماشا کنید. این دوره به صورت خودآموز است اما شما می‌توانید در آزمون‌های ماک آیلتس نیز شرکت داشته باشید و با کسب مشاوره رایگان از گاما، عملکرد خود را محک بزنید.   

چگونه ثبت نام کنم؟

شما برای ثبت نام در آموزشگاه گاما می‌توانید از طریق تماس با مشاوران گاما تماس بگیرید و از شرایط کلاس‌ها و هزینه‌ها به طور کلی مطلع شوید. با تعیین سطح آنلاین، شما می‌توانید سطح زبان خود را محک بزنید؛ پس از آزمون، مشاوران گاما با شما تماس خواهند گرفت تا برای ثبت نام شما سوالات لازم را بپرسند.

محیط آموزش و تجهیرات

آموزشگاه‌های گاما همگی دارای یک محیط آرامش بخش هستند که به شما فضای رست نیز می‌دهد. کلاس‌های آموزشگاه گاما برای تدریس، دارای مدرن‌ترین تجهیزات هستند تا زبان‌آموزان با درک بیشتری آموزش را پیش ببرند.

2.آموزشگاه امیرکبیر

آموزشگاه امیرکبیر از بهترین آموزشگاه های آیلتس اصفهان است که با دارا بودن اساتید با تجربه، دوره‌های آموزشی متنوعی را ارائه می‌دهند. دوره‌های آموزشگاه امیرکبیر باعث می‌شود تا شما 4 مهارت اصلی آیلتس را به راحتی فرا بگیرید و در آزمون آیلتس نمره دلخواه را کسب کنید.

آدرس شماره تماس اینستاگرام نقشه
اصفهان، چهارباغ بالا، ابتدای کوچه 35 03136635020 instagram map

3.آموزشگاه هیواد

از بهترین انتخاب‌های کلاس آیلتس اصفهان می‌توان به آموزشگاه هیواد اشاره کرد؛ آموزشگاه هیواد می‌تواند انتظارات شما را از یک آموزشگاه آیلتس به خوبی برآورده می‌کند. هیواد با ارائه جدیدترین روش‌های تدریس، به خوبی شما را با مهارت‌های آیلتس آشنا می‌کند.

آدرس شماره تماس اینستاگرام نقشه
اصفهان، چهار راه پلیس، شریعتی غربی، روبروی اسنک آرمین 03136296202 instagram map

4.آموزشگاه زبان سرا

زبان سرا از بهترین کلاس های آیلتس اصفهان است؛ چرا که این آموزشگاه دوره‌های مختلفی را برای زبان‌آموزان در نظر گرفته است؛ این دوره‌ها به خوبی زبان‌آموز را با آزمون آیلتس آماده می‌کند. زبان سرا با ارائه آموزش‌های جامع شما را نسبت به مهارت‌های آیلتس و گرامر و دایره لغات آگاه می‌کند و شما را به بهترین فرم می‌رسانند.

آدرس شماره تماس اینستاگرام نقشه
اصفهان، خیابان جابر انصاری، نرسیده به چهار راه رزمندگان 03134412611 instagram map

5.آموزشگاه دانش پژوهان

دانش پژوهان یک مرکز آیلتس اصفهان است که دوره‌های تخصصی را برای آمادگی در آزمون آیلتس در نظر می‌گیرد. این آموزشگاه با بهره‌گیری از اساتید مجرب و روش‌های بروز آموزش، شما را به نمره دلخواه در آزمون بین المللی آیلتس نزدیک خواهند کرد. آموزشگاه دانش پژوهان از بهترین انتخاب‌های دوره آیلتس اصفهان است؛ چرا که به صورت مدوام عملکرد شما را مورد بررسی قرار می‌دهند و با مشاوره شما را برای آزمون آیلتس آماده می‌کنند.

آدرس شماره تماس اینستاگرام نقشه
اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، چهارراه شریعتی، کوچه 29 سرور 03136650057 instagram map

6.آموزشگاه خبازیان

آکادمی زبان خبازیان در اصفهان یک مرکز آیلتس اصفهان است که می‌تواند شما را به خوبی برای آزمون آیلتس آماده کند. این آموزشگاه با دارا بودن بهترین اساتید، آموزش آیلتس تضمینی اصفهان را به شما ارائه می‌دهد. آموزشگاه خبازیان آموزش‌های خود را به صورت فشرده و جامع به شما آموزش می‌دهد و شما 4 مهارت اصلی آیلتس را به خوبی آموزش خواهید دید. 

آدرس شماره تماس اینستاگرام نقشه
اصفهان، خیابان بزرگمهر، خیابان هشت بهشت غربی، کوچه 26 03132658837 instagram map

7.آموزشگاه پارت

برای انتخاب بهترین دوره آیلتس از میان بهترین آموزشگاه های آیلتس اصفهان، می‌توان به آموزشگاه پارت اشاره کرد. آموزشگاه پارت یک مرکز آیلتس تضمینی اصفهان است که بهترین خدمات آموزش آیلتس را به شما ارائه می‌دهد. شما با قرارگیری در این آموزشگاه، آمادگی برای شرکت در آزمون آیلتس را کسب خواهید کرد؛ چرا که به صورت جامع مهارت‌های اصلی آزمون آیلتس را کسب خواهید کرد.

شعبه آدرس شماره تماس اینستاگرام نقشه
شعبه 1 اصفهان، خیابان حکیم نظامی، حدفاصل جلفا و نظر، کوچه 15 03136276302 instagram map
شعبه 2  اصفهان، خیابان حکیم نظامی، کوچه ۱6 03136270318

8.آموزشگاه سفیر

آموزشگاه سفیر در اصفهان از بهترین آموزشگاه های آیلتس اصفهان است که می‌تواند دوره‌های تخصص آیلتس را به صورت حضوری و آنلاین به شما آموزش بدهد. دارا بودن بهترین اساتید و تدریس متودهای آموزشی بروز شما را در بهترین فرم برای آزمون آیلتس آماده می‌کند.

شعبه آدرس شماره تماس اینستاگرام نقشه
پسران اصفهان، خیابان شیخ مفید، کوچه 5 سعدی جنوبی 03136610383 instagram map
دختران اصفهان، خیابان توحید میانی نبش کوچه 17 03136276625

همچنین کارگاه‌های این آموزشگاه، شما را به خوبی با آزمون آیلتس آشنا می‌کند و می‌تواند مهارت‌های شما را در آزمون آیلتس به خوبی استخراج کند.

هزینه کلاس آیلتس در اصفهان

به طور کلی برای شهریه دوره آیلتس در اصفهان نمی‌توان یک عدد ثابت را تعریف نمود؛ چرا که عوامل زیادی در 

هزینه‌های دوره‌های آیلتس نیز می‌تواند بین آموزشگاه‌های مختلف متفاوت باشد. بعضی از مراکز هزینه‌های بالاتری دارند، اما ممکن است امکانات و کیفیت بالاتری را نیز ارائه دهند.

چگونه بهترین کلاس آیلتس اصفهان را انتخاب کنم؟

با توجه به چند معیار می‌توانید بهترین آموزشگاه آیلتس اصفهان را انتخاب کنید تا بهترین نتیجه را از تلاش خود برای آزمون آیلتس داشته باشید. 

موقعیت آموزشگاه

انتخاب یک آموزشگاه برای کلاس‌های حضوری ممکن است چالش‌های رفت و آمد و زمانی را برای زبان‌آموز به همراه داشته باشد؛ پس بهتر است آموزشگاه به شما نزدیک باشد.

بازخورد زبان‌آموزان قبلی

یکی از بهترین راه‌های انتخاب کلاس آیلتس اصفهان، استفاده از نظرات و تجربیات قبلی زبان‌آموزان است؛ چرا که زبان‌آموزان نتایج دستاوردهای خود را در دست دارند. همچنین بازخورد زبان‌آموزان از خدمات پشتیبانی و کیفیت آموزش نیز یک دلیل دیگر برای انتخاب بهترین کلاس آیلتس اصفهان از طریق بازخوردها است.

امکانات و برنامه‌های آموزشی

به طور کلی آموزش‌های نوین و دیجیتال تاثیر بیشتری را روی نتیجه آموزش دارد؛ در نتیجه آموزشگاهی را انتخاب کنید که تجهیزات زیادی را در بحث آموزش دارا هستند. در کنار امکانات، برنامه‌های آموزشی باید بگونه‌ای باشد که شما تمامی مباحث آیلتس را با توجه به سطحتان آموزش ببینید. 

جمع‌بندی

به طور کلی انتخاب بهترین کلاس آیلتس اصفهان به شرایط شما بستگی دارد و آموزشگاه های آیلتس اصفهان، اکثرا از کیفیت بالایی در آموزش برخوردار هستند. با توجه به انتخاب شما در مرکز آیلتس اصفهان، می‌توانید از آموزش در بهترین دوره آیلتس اصفهان برخوردار شوید و آیلتس تضمینی اصفهان را در دست داشته باشید.

سوالات متداول

بهترین آموزشگاه آیلتس در اصفهان کدام است؟

بهترین آموزشگاه آیلتس را با توجه به معیارهایی که در بالا ذکر شد انتخاب کنید. همچنین سابقه آموزشگاه و نظرات زبان‌آموزان نیز اهمیت زیادی را دارد.

چگونه می‌توانم برای آزمون آیلتس آماده شوم؟

برای آمادگی در آزمون آیلتس کافی است تا در دوره‌های آیلتس شرکت کنید و از مهارت‌های آیلتس و آشنایی با جو آزمون با خبر شوید.

هزینه دوره‌های آیلتس چقدر است؟

هزینه هر دوره و همچنین هر آموزشگاه متفاوت است؛ چرا که تعداد جلسات هر دوره و کیفیت و اعتبار هر آموزشگاه تفاوت زیادی را دارد.

آیا شرکت در کلاس‌های آنلاین آیلتس مؤثر است؟

بدون شک کلاس‌های آنلاین آیلتس فرصتی مناسب برای برخی از افراد است که شرایط حضور در کلاس آنلاین را ندارند. کلاس‌های آنلاین هیچ تفاوتی را با کلاس‌های حضوری ندارند و کیفیت آموزش به یک صورت است.
5/5 - (3 امتیاز)
دکمه بازگشت به بالا
×
خانم آقاجانی کارشناس آیلتس
خانم موسوی کارشناس آیلتس
7 +
Call Now Button