بهترین کلاس آیلتس مشهد

آیلتس مشهد با وجود بهترین آموزشگاه های آیلتس مشهد، سطح بالایی از تدریس و آموزش را تجربه می‌کند. برای انتخاب یک کلاس آیلتس مشهد، شما دست بازی را خواهید داشت؛ چرا که هر دوره آیلتس مشهد، کیفیت بالایی از تدریس را تجربه می‌کنند. چند نکته مهم در انتخاب بهترین آموزشگاه آیلتس مشهد وجود دارد و باید بر اساس این نکات بهترین دوره آیلتس مشهد را انتخاب کرد. 

برای یافتن بهترین مرکز آیلتس تضمینی مشهد و دوره فشرده آیلتس مشهد، با ما همراه باشید.

بهترین آموزشگاه های آیلتس مشهد

همانطور که قید کردیم چندین مرکز آیلتس مشهد از کیفیت بالایی از آموزش برخوردار هستند و به خوبی نیازهای زبان‌آموز را برطرف می‌کنند. با لیست زیر هر زبان‌آموز می‌تواند به راحتی و با توجه به شرایط، از بهترین کلاس آیلتس در مشهد را انتخاب کند. 

1.آموزشگاه گاما

اگر بخواهیم برای انتخاب بهترین کلاس آیلتس در مشهد گزینه‌هایی را داشته باشیم، آموزشگاه گاما بهترین کلاس آیلتس در مشهد است که با یک برند در سطح ایران ظاهر شده است. آموزشگاه گاما با ارائه آموزش زبان‌های مختلف، توانسته رضایت زبان‌آموزان را به خوبی جلب کند و آموزش‌های نوین را ارائه دهد.

آدرس شماره تماس اینستاگرام نقشه
مشهد، بلوار فلسطین، فلسطین هشتم 05191690722 instagram map

هزینه کلاس آیلتس در مشهد + برنامه کلاسی آیلتس حضوری گاما مشهد

 

شما می‌توانید برنامه های آنلاین آیلتس را در این لیست به راحتی مشاهده کنید:

 

چرا باید آموزشگاه گاما را انتخاب کنم؟

با توجه به چند دلیل شما می‌توانید آموزشگاه گاما را بهترین آموزشگاه آیلتس مشهد بدانید و از خدمات این آموزشگاه به خوبی بهره‌مند شوید. 

دوره‌های مختلف آیلتس

آموزشگاه گاما با توجه به تعیین سطح رایگان؛ میزان مهارت شما را در زبان انگلیسی مورد سنجش قرار می‌دهد و بهترین دوره را پیش روی شما قرار می‌دهد. دوره‌های آیلتس گاما با توجه به موفقیت هر چه بیشتر شما در آزمون آیلتس طراحی شده است تا بیشترین بهره وری را نیز داشته باشید.

دوره‌های ارائه شده توسط آموزشگاه گاما را می‌توان به شرح زیر دانست و هر کدام براساس نمره درخواستی شما در آزمون آیلتس در نظر گرفته می‌شود.

 

مقدماتی (pre-ielts) دوره مقدماتی برای زبان‌آموزان مبتدی زبان انگلیسی که مایل به شرکت در آزمون آیلتس هستند، طراحی شده است. در این دوره، با تمرکز بر روی گرامر، واژگان و تلفظ، مهارت‌های پایه زبان انگلیسی شما تقویت خواهد شد.
متوسط (ielts 5 – 6) گاما شما را هر چه بیشتر برای آزمون آیلتس آماده می‌‌کند و شما را برای رسیدن به نمره دلخواهتان در آیلتس راهنمایی می‌کند. دوره متوسط آیلتس گاما می‌تواند 4 مهارت اصلی آیلتس را به خوبی به شما آموزش بدهد و شما با فراگیری این دوره دایره لغات و همچنین گرامرهای آیلتس را به سطح بالاتری برسانید.
پیشرفته (ielts 7 – 8) دوره پیشرفته آیلتس گاما راهی عالی برای کسب نمره مورد نظر شما در آزمون آیلتس است؛ چرا که سطح آموزش‌های این دوره، شما را برای کسب نمره بالای 7 آماده می‌کند. این دوره 4 مهارت آیلتس را با سطح بالایی به شما ارائه می‌دهد و شما می‌توانید دایره لغات بیشتری را در این دوره برای موفقیت در آزمون آیلتس فرا بگیرید و همچنین گرامرهای انگلیسی را اصولی‌تر آموزش ببینید.

 

کلاس‌های مختلف آیلتس

آموزشگاه گاما مفتخر است تا با ارائه انواع کلاس‌های آموزش آیلتس در مشهد؛ نیازهای هر متقاضی را به راحتی برآورده کند. کلاس‌های مختلف آیلتس را می‌توان در آموزشگاه گاما با توجه به شرایط به راحتی انتخاب کرد؛ چرا که آموزش‌های گاما همگام با شرایط شما طراحی شده است. 

کلاس‌های آیلتس آموزشگاه را می‌توان به شرح زیر دانست:

کلاس حضوری

کلاس‌های حضوری آیلتس گاما بهترین آموزش را به شما برای رسیدن به نمره دلخواه به شما ارائه می‌دهد. کلاس حضوری آیلتس فرصت‌های زیر را برای شما به وجود می‌آورد:

1.تعامل با محیط آموزش

کلاس‌های آیلتس می‌تواند ارتباط زیادی را برای شما به وجود بیاورد. این موضوع باعث می‌شود تا شما سوالات را به سرعت از استاد بپرسید و از تجربیات مطالعاتی دیگر زبان‌آموزان بهره بگیرید.

2.نظم آموزش

آموزشگاه گاما منظم‌ترین برنامه‌ها را به شما ارائه می‌دهد و این موضوع باعث می‌شود تا شما برنامه مطالعاتی منسجمی را برای موفقیت در آزمون آیلتس داشته باشید. 

3.تقویت برقراری ارتباط

با توجه به تعامل در کلاس‌های حضوری آیلتس گاما، شما می‌توانید مهارت‌های محاوره یعنی صحبت و شنیدن را به راحتی تقویت کنید. این موضوع شما را برای یادگیری در سطوح بالاتر آیلتس نیز با آمادگی بیشتری همراه می‌کند.

شما می‌توانید برنامه‌های آنلاین آیلتس را در این لیست به راحتی مشاهده کنید:

 

کلاس آنلاین

کلاس‌های آنلاین گاما برای بسیاری از افراد دارای مزایا است و می‌تواند به خوبی آموزش‌های لازم را برای موفقیت در آزمون آیلتس را ارائه بدهد. مزایای کلاس آنلاین آیلتس گاما را می‌توان به شرح زیر دانست:

1.انعطاف 

کلاس‌های آنلاین آیلتس گاما تنها به اینترنت نیاز دارد و به راحتی قابلیت حضور در آموزش را فراهم می‌کند. این کلاس‌ها برای افرادی مناسب است که به دلیل برنامه شلوغ زندگی یا فاصله زیاد از کلاس آیلتس، قادر به حضور در کلاس حضوری آیلتس نیستند.

2.تعامل

کلاس‌های آنلاین آیلتس فرصت تعامل زیادی دارد و می‌توانید با استاد و زبان‌آموزان در ارتباط باشید؛ این موضوع باعث شده تا تجربه کلاس‌های آنلاین گاما برای بسیاری از افراد دارای رضایت باشد.

3.کاهش اضطراب

برخی از افراد توانایی روبرو شدن در کلاس‌های حضوری را به برخی از دلایل ندارند؛ آموزش‌های آنلاین باعث شده است تا شرایط حضور برای یادگیری آیلتس در هر شرایطی وجود داشته باشد.

4.ذخیره جلسات

با آموزش آنلاین، شما می‌توانید جلسه آموزش خود را ذخیره کرده و برای یادگیری و نکته برداری بیشتر، از جلسات به راحتی استفاده کنید.

کلاس فشرده

دوره آیلتس فشرده آیلتس مشهد از بهترین فرصت‌های یادگیری آیلتس در مدت زمانی کمتر است و می‌تواند در مدت زمان کوتاه‌تری زبان‌آموز را به فرم آمادگی در آزمون برساند. این تمرکز و کاهش زمان آموز می‌تواند پیشرفت آموزش را با سرعت بیشتری همراه کند.

1.آمادگی هر چه بیشتر در آزمون

آمادگی در آزمون خواسته اصلی هر زبان‌آموز است و کلاس‌های فشرده زمان آمادگی شما را به کمترین حالت ممکن می‌رساند. کلاس‌های فشرده سطح بالایی از آموزش را ارائه می‌دهد و شما با تکنیک‌های بیشتری از آزمون آیلتس آشنا می‌شوید. 

2.ایجاد انگیزه

کلاس‌های فشرده نیاز بیشتری را به تمرین و مطالعه دارند. قرارگیری در یک جو آموزشی و همسو شدن با برخی از زبان‌آموزان می‌تواند انگیزه یادگیری شما را افزایش دهد و شما را مصمم‌تر در مسیر یادگیری قرار دهد.

3.آزمون ماک آیلتس

آزمون ماک در دوره فشرده آیلتس گاما اهمیت بالایی را دارد و این موضوع باعث شده تا در روند آموزش فشرده آیلتس، شما آزمون ماک آیلتس بیشتری را تجربه کنید. آزمون ماک آیلتس گاما باعث می‌شود تا زبان‌”آموز به راحتی از نقاط قوت و ضعف خود به راحتی با خبر شود و برنامه مطالعاتی را اصلاح کند.

پکیج شاغلین

پکیج شاغلین یک خدمت متفاوت از آموزشگاه گاما است و این موضوع باعث می‌شود تا بسیاری از افراد که درگیری‌های روزمره زیادی دارند؛ به صورت خودآموز اقدام به یادگیری کنند.

با تهیه این بسته آموزشی، شما از پشتیبانی و دسترسی به منابع آموزشی متنوع برخوردار خواهید شد. در کنار پشتیبانی، شما آزمون‌ ماک آیلتس را نیز به صورت آنلاین خواهید داشت. 

دوره آنلاین یا حضوری، کدام مناسب است؟

با توجه به مزایای بالا که گفته شد؛ شما می‌توانید با آسودگی از میان آموزش آنلاین و آموزش حضوری، به راحتی کلاس آیلتس مناسب خود را انتخاب کنید. دوره آنلاین و دوره حضوری هر دو دارای یک منبع آموزشی است و هیچ تفاوتی را ندارد؛ اما شما باید سبک یادگیری و ارتباط گرفتن با نحوه آموزش را در نظر بگیرید.

کارگاه‌های آموزشی آیلتس

آموزش‌های آیلتس گاما با توجه به هر سطح دارای تفاوت است؛ اما در دوره‌های مبتدی، متوسط و پیشرفته آیلتس گاما شما 4 مهارت زیر را به خوبی آموزش خواهید دید:

  • Speaking
  • Listening
  • Reading
  • writing

در کنار این آموزش‌ها شما فنون زیر را نیز فرا می‌گیرید:

  • مدیریت زمان
  • لغات جدید
  • گرامر
  • تحلیل آزمون
  • محاسبه نمره

چرا آموزشگاه گاما را انتخاب کنم؟

آموزشگاه گاما از بهترین آموزشگاه های آیلتس مشهد و ایران است که همواره به عنوان یک آموزشگاه نمونه در کشور شناخته می‌شود. 

اساتید مطرح

آموزشگاه گاما با بهره گیری از اساتید برتر آیلتس؛ همواره بهترین خدمات آموزش را ارائه می‌دهد و شما بهترین نتیجه را از آموزش دریافت خواهید کرد. این اساتید با دارا بودن تخصص و تجربه، بهترین فنون انتقال مطالب را برای آموزش هر چه بیشتر به شما ارائه می‌دهند.

سابقه 

آموزشگاه گاما چندین سال است که بهترین عملکرد را در بین آموزشگاه های آیلتس مشهد و ایران داشته است. این موضوع باعث شده است تا این آموزشگاه به یک برند محبوب در بین مردم ایران تبدیل شود.

گارانتی نمره

گارانتی نمره یک خدمت متفاوت برای شما زبان‌آموزان در آموزشگاه گاما است. اگر شما در آزمون آیلتس به نمره دلخواه خود دست نیافتید؛ آموزشگاه گاما آموزش‌های آیلتس را به صورت رایگان به صورت مجدد در اختیار شما قرار می‌دهد.

محیط و تجهیزات آموزش

آموزشگاه‌های گاما همگی دارای محیط زیبا و مناسب برای آموزش و یادگیری هر چه بیشتر آیلتس هستند. این آموزشگاه با دارا بودن محیط مناسب آموزش، اشتیاق شما را برای حضور در کلاس‌های آیلتس بیشتر می‌کنند. 

تجهیزات مدرن آموزش شما را برای تجربه بعد دیگری از آموزش آماده می‌کند و این موضوع باعث می‌شود تا شما بهره‌وری بیشتری را در آموزش داشته باشید.

متدهای آموزش

آموزشگاه گاما آموزش‌های خود را همسو با آخرین تغییرات آزمون آیلتس در نظر می‌گیرد و متدهای آموزش را برای یادگیری هر چه بیشتر هر زبان‌آموز با تغییرات همراه می‌کند. متدهای آموزش گاما همواره با استاندارهای روز همراه است و این موضوع باعث شده است تا آموزشگاه گاما از بهترین آموزشگاه های آیلتس مشهد شناخته شود.

آزمون های آزمایشی

دوره های آیلتس گاما دارای بهترین خدمات آموزشی هستند که می‌توان به آزمون‌های آزمایشی آیلتس اشاره کرد. گاما با ارائه آزمون ماک آیلتس به صورت رایگان در طول دوره، روند آموزش شما را در مسیر مثبت قرار می‌دهد.

پشتیبانی

آموزشگاه گاما همواره در تلاش است تا با شما زبان‌آموزان ارتباطات بیشتری را داشته باشد و پاسخگوی سوالات شما باشد. پشتیبانی آموزشگاه گاما با دارا بودن متخصصان و کارشناسان، به خوبی برنامه‌های شما را برای تجربه یادگیری زبان در این آموزشگاه به خوبی 

چگونه در آموزشگاه گاما ثبت نام کنم؟

آموزشگاه گاما با دارا بودن چندین پل ارتباطی، ثبت نام شما را با آسانی هر چه بیشتر همراه کرده است. شما می‌توانید به صورت آنلاین و حضوری اقدام به ثبت نام کنید و با کارشناسان آموزشگاه گاما در ارتباط باشید. 

همچنین شما می‌توانید با شرکت در آزمون تعیین سطح رایگان، به راحتی توانایی خود را محک بزنید و در نهایت کارشناسان گاما برای ثبت نام شما اقدام به تماس کنند.

تعیین سطح آنلاین

2.آموزشگاه آیلتس دیلی

آیلتس دیلی یک مرکز شناخته شده آیلتس مشهد است؛ این مرکز آیلتس مشهد، انتخابی مناسب برای آمادگی در آزمون آیلتس است؛ آیلتس دیلی می‌تواند به خوبی نیازهای شما را برای شرکت در آزمون آیلتس برطرف کند. در حال حاضر این آموزشگاه آیلتس مشهد با ارائه بهترین دوره‌ها و آزمون‌های آزمایشی آیلتس، آیلتس تضمینی مشهد را ارائه می‌دهد.

آیلتس دیلی با کادر آموزشی مجرب و ارائه دوره‌های مختلف آموزش آیلتس، می‌تواند انتظارات شما را از یک دوره آیلتس در مشهد به خوبی برآورده کند.

 

شعبه آدرس شماره تماس اینستاگرام نقشه
مرکزی مشهد، بلوار فلسطین، فلسطین 10 05137669295 instagram 1 map
کارواریوم مشهد، بلوار سجاد، سجاد 17، آیت‌ا… نمر 16 05137637526 map

4.آموزشگاه سفیر گفتمان

آموزشگاه سفیر از معتبرترین آموزشگاه های آیلتس مشهد شناخته می‌شود  و ارائه دهنده دوره آیلتس تضمینی مشهد است. سفیر از بهترین دوره‌های آموزشی برخوردار است و برای هر مقطع سنی بهترین آموزش را به وجود می‌آورد. سفیر با دارا بودن بهترین اساتید و روش‌های جدید آموزش، آیلتس را با بهترین کیفیت به زبان‌آموزان آموزش می‌دهد. 

آموزشگاه سفیر با ارائه مشاوره رایگان و آموزش‌های نوین، شما را برای آمادگی هر چه بیشتر در آزمون آیلتس، آماده می‌کند.

شعبه آدرس شماره تماس اینستاگرام نقشه
پسران مشهد، بلوار خیام جنوبی 05137629858 instagram map
دختران مشهد، بلوار ملک‌آباد، نبش ملک‌آباد ۲۷ 05136041105 map
دختران مشهد، بلوار وکیل آباد، بین وکیل آباد ۳۵ و ۳۷ 05138914830 map
کودکان مشهد، بلوار پیروزی 05138925580 map

4.آموزشگاه ماهان

در انتخاب بهترین دوره آیلتس مشهد، آموزشگاه ماهان می‌تواند یک مورد مناسب برای انتخاب بهترین آموزشگاه آیلتس مشهد باشد. این آموزشگاه دوره‌های آیلتس را به بهترین نحو ممکن آموزش می‌دهد و می‌تواند شما را از سطح مبتدی تا سطح پیشرفته، برای آمادگی در آزمون آیلتس آماده کند.

متدهای آموزشی نوین و دارا بودن اساتید با سابقه، می‌تواند دلیلی برای انتخاب این آموزشگاه برای آموزش آیلتس در مشهد باشد.

آدرس شماره تماس اینستاگرام نقشه
مشهد، بلوار صارمی، صارمی 19 05138812640 instagram 1 map

5.آموزشگاه آیلتس کلاب 

برای شرکت در دوره‌های آمادگی آزمون آیلتس، آموزشگاه آیلتس کلاب مشهد از بهترین آموزشگاه‌ های آیلتس مشهد شناخته می‌شود و شهرت زیادی را بین بهترین کلاس آیلتس مشهد دارد. 

آیلتس کلاب با بهره گیری از کادر آموزش خود توانسته از بهترین انتخاب‌های کلاس آیلتس مشهد شود و آیلتس تضمینی مشهد را ارائه بدهد. برگزاری دوره‌های مختلف آموزش و همچنین کارگاه‌های مختلف مهارت‌های آیلتس، یادگیری را در این آموزشگاه آیلتس مشهد با پیشرفت همراه کرده است.

 

آدرس شماره تماس اینستاگرام نقشه
مشهد، بلوار سجاد، خیابان بزرگمهر جنوبی، ابتدای خیابان جامی 05136026220

05137362279

instagram map

هزینه کلاس آیلتس در مشهد

هزینه کلاس آیلتس در مشهد با توجه به هر آموزشگاه دارای تفاوت است؛ چرا که حجم جلسات هر دوره و نحوه برگزاری کلاس آیلتس، تاثیر زیادی را در هزینه نهایی دارد.

آموزشگاه سفیر

هزینه کلاس زبان آنلاین

شما می‌توانید هزینه کلاس آیلتس گاما را نیز در جدول برنامه کلاسی مشاهده کنید.

سایر آموزشگاه های برگزارکننده دوره های آیلتس در مشهد

نام موسسات آیلتس

آدرس موسسه آیلتس مشهد

تلفن

موسسه زبان آیلتس گاما مشهد، خیابان فلسطین ۸

۰۵۱۹۱۶۹۰۷۲۲

موسسه آیلتس زبان گستر مشهد
استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار جلال آل احمد

۰۹۱۵ ۷۰۴ ۹۷۰۷

آموزشگاه آیلتس اوراسیا مشهد
استان خراسان رضوی، مشهد، خیابان راهنمایی، بین ۱۵و۱۷

۰۵۱ ۳۸۴۳ ۳۱۱۶

آموزشگاه زبان آیلتس دیلی
مشهد، فلسطین ۱۰، پلاک ۳۴

۰۵۱۳۷۶۶۹۲۹۵

کلاس آیلتس معراج مشهد
خراسان رضوی، مشهد، شهرک غرب، بلوار فلاحی

۰۵۱ ۳۵۲۱ ۶۲۳۳

آموزشگاه آیلتس قنبری
مشهد، بلوار مجیدیه، مجیدیه ۳۰، خیابان سجادیه ۶

 

آموزشگاه تابان
خراسان رضوی، مشهد، توس ۷۷.۶

 

موسسه فرهنگی گلبانگ جوانان
خراسان رضوی، مشهد، بلوار شریعتی، پلاک ۲۰

۰۵۱ ۱۶۶۱ ۹۰۶۰

آموزشگاه زبان کیش ایر مشهد قاسم آباد کیش ایر بین شریعتی ۱۷ و ۱۹

۳۶۶۴۰۲۸۰

آموزشگاه آیلتس گاما (شعبه مشهد) مشهد، نبش فلسطین ۸

۰۹۱۹۰۲۹۵۰۱۶

موسسه آیلتس کیش نوین مشهد
خراسان رضوی، مشهد، کوی کارگران

۰۵۱ ۳۳۴۴ ۴۴۱۳

آموزشگاه زبان کیش ایر (واحد آقایان) خیابان راهنمایی، بین راهنمایی ۱۵ و ۱۷ ، پلاک ۱۸۰

۳۸۴۱۶۷۱۰

آموزشگاه زبان کیش ایر (واحد خانم ها) بلوار فلسطین، بین فلسطین ۱۵ و ۱۷ ، پلاک ۹۴

۳۸۴۳۳۱۱۶

۳۸۴۲۳۴۳۹

آموزشگاه زبان پسرانه سما شعبه ۱ قاسم آباد، خیابان استاد یوسفی – بین۵ ۲و۲۷

۳۶۶۲۷۰۷۰

آموزشگاه زبان پسرانه سما شعبه ۲ آزادشهرامامت ۲۴ – چهارراه دوم (معلم۹) –

۳۶۰۵۳۹۰۵

آموزشگاه زبان دخترانه سما شعبه ۱ قاسم آبادامامیه ۳۰

۳۶۶۱۳۶۹۹

آموزشگاه زبان دخترانه سما شعبه ۲ بلوار وکیل آباد – وکیل آباد ۵۹ (معلم ۶۶) شریف ۳

۳۸۶۸۶۱۶۱

۳۸۶۸۵۶۵۶

آموزشگاه زبان مهر سجاد (MCI) بلوار ملک آباد – خیابان فرهاد ۶ – پلاک ۱۳۸

 ۳۷۶۷۷۹۸۰

موسسه علمی پردیس توس مشهد بلوار کوثر (شمالی)، بین کوثر ۵ و ۷ ، پلاک ۴۵

۳۸۸۲۵۵۵۰

کانون زبان ایران مشهد خیابان دانشگاه ـ خیابان گلستان غربی ـ پلاک ۳۵۱

۳۸۴۱۶۱۲۰- ۳۸۴۱۵۹۲۰

جهاد دانشگاهی مشهد سه راه ادبیات

۳۸۸۱۰۱۴۴

آموزشگاه زبان حافظ (پسران) بلوار احمدآباد، بین بلوار ابوذر و رضا

۹-۳۸۴۴۲۱۹۸

آموزشگاه زبان حافظ (دختران) بلوار احمدآباد، بلوار ابوذر، بین ابوذر ۹ و ۱۱

۹۳-۳۸۴۴۲۲۹۱

آموزشگاه زبان پاراکس مشهد بلوار سجاد – بهارستان ۳ – پلاک ۵۳

۳۷۶۴۶۶۲۰

۳۷۶۲۰۱۴۳

کالج دانشگاه فردوسی مشهد (آذران) خیابان احمدآباد– بلوار رضا – رضا ۳ – ساختمان ۱۲۲

۳۸۴۶۹۸۰۸

آموزشگاه زبان دماوند (شعبه مرکزی) حاشیه میدان ۱۵ خرداد (فلکه ضد) ، امام رضا ۵۰ ، پلاک ۳۰

۳۸۵۳۴۸۸۸ ۳۸۵۴۰۳۲۴

آموزشگاه زبان دماوند (شعبه ۲) حدفاصل لادن و صیاد شیرازی، بین وکیل آباد ۴۸ و ۵۰، پلاک ۱۰۸۸

۳۸۶۷۱۳۹۱

آموزشگاه زبان شکوه دانش مشهد راهنمایی ۱ پلاک ۲۲

۳۸۴۰۲۵۹۹

آموزشگاه زبان شکوه دانش مشهد میدان احمدآباد ابتدای بلوار ملاصدرا

۳٨۴۴٩۵۵٩

آموزشگاه زبان زبانسرا مشهد شعبه بلوار پیروزی – بین پیروزی ۱ و ۳- پلاک ۹۳

۳۸۷۸۴۴۷۱

آموزشگاه زبان زبانسرا مشهد شعبه دانشجو – بلوار معلم – نرسیده به چهارراه دانشجو ( بین معلم ۳۶ و چهارراه )

۳۸۹۲۹۲۲۵

۳۸۹۲۹۲۲۶

آموزشگاه زبان گویش مشهد بلوار وکیل آباد – سه راه آب و برق

۳۸۶۷۲۷۱۴

۳۸۶۸۵۲۸۶

آموزشگاه زبان جهان علم مشهد مشهد، خیابان احمد آباد، بلوار کلاهدوز، کلاهدوز۲

۳۸۴۴۳۰۳۷

کیمیا گستر راشد مشهد بلوار فردوسی خیابان ثمانه یک پلاک۶۳

۳۷۶۵۸۰۶۵

آموزشگاه زبان نوین مشهد قاسم آباد – حجاب ۳۱

۳۶۶۲۲۸۱۴

آموزشگاه زبان کالج آریان مشهد انتهای حامد جنوبی

۳۷۶۵۵۳۵۳

آموزشگاه زبان کاسپین مشهد بلوار سجاد، حامد جنوبی۵، پلک ۷۶/۱

۳۶۰۲۵۳۲۲

آموزشگاه زبان فرهنگ اندیشه میدان هنرستان
آموزشگاه زبان خیام مهشد قاسم اباد، چهار راه ورزش

۳۶۶۲۰۵۰۰

آموزشگاه زبان علّامه مشهد بلوار ملک آباد، ملک آباد ۱۵ (نبش هوشیار ۲)

۳۷۶۴۲۸۹۴

۳۷۶۸۱۳۰۳

دپارتمان زبان های خارجی دانشگاه امام رضا (ع) میدان ملک آباد، ابتدای بلوار تلویزیون، بین منتظری ۵ و ۷؛

 

مراکز زبان های خارجی خراسان (شعبه سناباد) خیابان سناباد، بین چهارراه کلاهدوز و ارم شمالی، پلاک ۴۰۹؛

۳۸۴۰۶۸۱۳

۳۸۴۱۸۶۷۷

مراکز زبان های خارجی خراسان (شعبه طلاب) طلاب، چهارراه سیلو، ابتدای شهید علیمردانی

۳۲۷۲۳۸۳۸

مراکز زبان های خارجی خراسان (شعبه معلم) وکیل آباد دانشجوی ۱۷ پ ۲/۷۷

۳۸۹۳۰۵۸۱

مؤسسه علوم و فنون هرمس خیابان فلسطین، نبش فلسطین ۱۶، پلاک ۱

۳۷۶۵۵۸۴۲-۳۷۶۶۱۹۸۵

آموزشگاه زبان بهارستان بلوار کلاهدوز، بین کلاهدوز ۱۴ و ۱۶، پلاک ۸۴؛

۳۸۴۳۰۹۵۸

آموزشگاه زبان ماهان هاشمیه ۱۸، نبش صارمی ۱۹

۳۸۸۱۲۶۴۰

آموزشگاه زبان اوستا سناباد ۴۰، خیابان سلمان فارسی، نبش سلمان یک

۳۸۴۶۶۴۵۴ ۳۸۴۶۶۴۵۵

آموزشگاه زبان سفیر (آقایان) بلوار ملک آباد، نبش خیابان گویا، پلاک ۳۷۱

۳۶۰۴۱۱۰۵

آموزشگاه زبان سفیر (خانم ها) بلوار خیام، بین خیابان خیام چهارم و ششم، پ ۱۲

۳۷۶۲۹۸۵۸ ۳۷۶۱۹۲۳۶

آموزشگاه زبان اندیشه شایان بلوار هاشمیه، هاشمیه ۸، شماره ۲۱

۳۸۸۱۵۷۹۰

۳۸۸۱۷۴۱۹

۳۸۸۲۶۳۰۰

آموزشگاه زبان رهپویندگان (شعبه ۱) مشهد، فلسطین ۱۸، پلاک ۹

۶-۳۷۶۷۶۹۹۳

آموزشگاه زبان هپویندگان (شعبه ۲) مشهد، فلسطین ۱۸، پلاک ۱۴

۳۷۶۱۳۵۶۵-۳۷۶۱۴۱۷۵

آموزشگاه زبان مهران قاسم آباد، امامیه ۴۲، نبش راستی ۱۰

۳۶۲۰۴۰۰۴

۳۶۲۰۴۰۰۵

آموزشگاه زبان علم و فن باران وکیل آباد، هاشمیه ۹

۳۸۸۴۳۸۸۵-۶

موسسه آموزش عالی آزاد زبان آسیا بلوار دانشجو، دانشجو ۶، پلاک ۱۵

۳۸۹۱۱۱۹۰

موسسه آموزش عالی آزاد زبان امین بلوار احمد آباد، بعد از بازار قسطنطنیه، پلاک ۲۵۲

۸۴۶۲۳۷۷

موسسه هزاره سوم سیدی ۳۵ متری اول بعد از بانک مسکن پ۵۰
آموزشگاه زبانهای خارجی گلستان مشهد، بلوار وکیل آباد، نبش جلال آل احمد

۳۶۰۷۱۵۶۶

موسسه خلاقان جوان انتهای سناباد ۵۸، شماره ۱۱۱

۳۸۴۴۰۹۵۵

آموزشگاه زبان پارسه رضاشهر نبش ملک اشعرای سوم

۹-۳۸۷۸۱۷۴۸

آموزشگاه زبان شکوه دانش توس میدان احمد آباد، ابتدای بلوار ملاصدرا

۳۸۴۱۸۱۷۳

بین میدان استقلال و چهارراه فرامرز، پلاک ۶۴۸

۳۶۰۶۶۱۳۱

بین چهارراه فرامرز و میدان استقلال، پلاک ۳۴۷

۳۶۰۵۸۹۰۵

احمدآباد، پرستار ۱

۳۸۴۰۴۰۰۵

بلوار وکیل آباد، بین هاشمیه و کوثر، پلاک ۱۵۸

۳۸۸۱۴۲۰۱ – ۳۸۸۱۴۲۰۲

موسسه زبان مترجم همزمان نبش چهارراه دانشجو

۳۸۹۲۸۴۸۰

موسسه زبان شکوه مشهد امامت شعبه: امامت ۳۲

۳۶۰۴۹۵۰۴

آموزشگاه زبان رویان نیشابور نیشابور، خیابان امام خمینی

۴۳۳۳۵۸۸۱

آموزشگاه زبان پژواک سبزوار

۰۵۱۴۴۶۶۱۳۵۸

معیارهای انتخاب بهترین آموزشگاه آیلتس در مشهد

با توجه به چند معیار ساده می‌توانید بهترین آموزشگاه آیلتس مشهد را انتخاب کنید و در دوره آیلتس تضمینی مشهد قرار بگیرید. 

سابقه آموزشگاه 

سابقه آموزشگاه یک معیار برای انتخاب بهترین کلاس آیلتس در مشهد است؛ چرا که یک آموزشگاه با سابقه زیاد، برای تداوم و عرضه کیفیت، همواره به دنبال بهبود کیفیت آموزش است.

اساتید و کادر آموزشی

استاد نقش مهمی را در آمادگی شما برای آزمون آیلتس دارد؛ بر همین اساس، برای انتخاب بهترین کلاس آیلتس مشهد؛ باید نام و سابقه کاری استاد را در نظر گرفت. 

شما می‌توانید با قرارگیری در کلاس آیلتس به صورت مهمان، از نحوه تدریس استاد باخبر شوید.

نظرات زبان‌آموزان

یکی از راه‌های انتخاب بهترین موسسه آیلتس مشهد؛ پرسیدن نظرات زبان‌آموزان است؛ چرا که شما بازخوردهای واقعی را دریافت خواهید کرد. به طور کلی نظرات شما را از نظر عملکرد استاد و آموزشگاه به خوبی باخبر می‌کنند؛ این موضوع باعث شده تا شما انتخابی آگاهانه‌تر را داشته باشید.

امکانات و خدمات

بسیاری از آموزشگاه‌ها خدماتی را مانند آزمون ماک آیلتس در نظر می‌گیرند و رضایت بیشتر را برای زبان‌آموز به وجود می‌آورند. این امکانات و خدمات می‌تواند یک معیار مناسب برای انتخاب آموزشگاه آیلتس در نظر گرفته شود.

جمع‌بندی

آیلتس مشهد با بهترین آموزشگاه های آیلتس مشهد، سطح بالایی از آموزش را تجربه می‌کند. شما می‌توانید با توجه به لیست بالا، بهترین کلاس آیلتس در مشهد را انتخاب کنید و به راحتی در پروسه آیلتس تضمینی مشهد قرار بگیرید. برخی از آموزشگاه ها، مناسب برای فراگیری دوره فشرده آیلتس مشهد هستند و این موضوع می‌تواند برای افرادی که نیازی مبرم به مدرک آیلتس را دارند نکته مثبتی در نظر گرفته شود.

سوالات متداول

1.کدام آموزشگاه برای من مناسب است؟

با توجه به معیارهای بالا که گفته شد؛ شما می‌توانید بهترین کلاس آیلتس مشهد را انتخاب کنید؛ همچنین شرایط شما نیز در انتخاب یک آموزشگاه دوره آیلتس مشهد، بی تاثیر نیست.

2.دوره آمادگی برای آزمون آیلتس چقدر طول می‌کشد؟

با توجه به دوره‌ای که شما با تعیین سطح آغاز می‌کنید و همچنین نوع کلاس آموزشی شما، همگی در طول دوره شما تاثیرگذار هستند. به طور کلی دوره آیلتس چیزی حدود 6 تا 9 ماه به طول می‌انجامد.

3.کدام آموزشگاه قبولی در آزمون آیلتس را تضمین می‌کند؟

به طور کلی هیچ آموزشگاهی قبولی شما را در آزمون آیلتس تضمین نمی‌کند؛ چرا که آموزش تنها بخشی از پروسه موفقیت شما در آزمون آیلتس است و بخش زیادی از موفقیت، به تلاش شما بستگی دارد.

4.هزینه دوره آیلتس در مشهد چقدر است؟

قیمت ثابتی برای آموزشگاه آیلتس تعریف نشده است؛ شما می‌توانید به راحتی از لیست هزینه آیلتس در مشهد، هزینه کلاس هر آموزشگاه مشهد را در نظر بگیرید. به طور کلی هزینه کلاس آیلتس در مشهد در هر ترم حدود 1.5 میلیون تومان تا 6 میلیون تومان است.

5.آیا آموزشگاه های مشهد آزمون ماک آیلتس برگزار می‌کنند؟

برخی از آموزشگاه های آیلتس مشهد آزمون ماک را به صورت رایگان برگزار می‌کنند و برخی از آموزشگاه های آیلتس مشهد؛ آزمون ماک را به عنوان یک خدمت مجزا در نظر می‌گیرند.
4.7/5 - (15 امتیاز)
دکمه بازگشت به بالا
×
خانم آقاجانی کارشناس آیلتس
خانم موسوی کارشناس آیلتس
7 +
Call Now Button