دسته‌بندی نشده

کلاس آیلتس تهران


این آزمون به دست داشگاه کمبریج انگلستان ، شورای فرهنگی بریتانیا و سازمان IDP استرالیا برگزار می‌شود که مرکز برگزاری این آزمون در ایران سازمان IDP و مراکز دیگر تحت نظر همین سازمان است. آزمون IELTS بر این اساس طراحی شده که ، میزان مهارت افرادی که قصد دارند در کشور ها یا محیط های انگلیسی زبان فعالیت های درسی ، کاری یا مهاجرت داشته باشند را بسنجد. این ارزیابی بر پایه استانداردهای منصفانه و دقیق افراد را در دسته های مختلفی از بیسواد تا ماهر در زبان انگلیسی دسته‌بندی می‌کند
آیلتس به طور کلی دو نوع آزمون را به علاقه‌مندان پیشنهاد میکند:
آزمون آکادمیک تحصیلی(Academic)، آزمون عمومی(General) که هر دو آزمون شامل چهار مهارت شنیدن،خواندن،صحبت کردن و نوشتن به صورت جداگانه میباشد، قسمت آکادمیک برای ورود به دانشگاه‌ها و شروع به تحصیل در مقطع کارشناسی یا تحصیلات تکمیلی و همچنین برای اهداف ثبت حرفه ای مورد نیاز است و قسمت جنرال برای کسانی که مهاجرت به استرالیا، کانادا، انگلستان یا درخواست تحصیلات متوسطه، برنامه های آموزشی و تجربه کار در محیط‌های انگلیسی زبان را خواستارند.
در سراسر دنیا مراکز امتحانی،دانشگاه‌ و کشورهای زیادی آزمون آیلتس را به رسمیت می‌شناسند و هر کشور الزامات آیلتس خود را مشخص می کند، کشورهایی همچون کانادا ، استرالیا ، آمریکا ، نیوزلند و انگلستان، که برای مهاجرت شماری از کشور های دیگر به این اسامی افزوده می‌شود،این گفته‌ها بدین معناست که کشور های زیادی این آزمون را ملاک و معیار برای ورود به دانشگاه‌های خود قرار دادند که به ما اهمیت بالای زبان را نمایش میدهد،و به دنبال آن،اهمیت اینکه در کدام مرکز آموزشی این علم را فرا گیریم.

برداشتن گامی اشتباه در گزینش یک واحد آموزشی، ارزشمند‌ترین دارایی شما را در زمینه یادگیری آیلتس تهدید می‌کند
ارزشمند‌ترین سرمایه شما در این زمینه، زمان شماست

از آنجایی که آیلتس سختی‌های خود را داراست و کاری تکنیکال و تخصصی می‌باشد، پس تدریس آن هم باید توسط افراد حرفه‌ای و خبره‌ای صورت گیرد. باید دانست که صرفا داشتن نمره‌ی کامل علتی برای برتر بودن استاد شما نیست، در نظر گرفتن همین گزینه تعداد مدرسان این رشته را محدود می‌کند، اما غیر ممکن نه. تنها تجربه و تایید اساتید از سوی مراکز اصلی امتحان گیرنده، برنامه ریزی‌ و گام‌هایی که توسط این افراد طراحی شدند پشتیبان شماست. بهترین اساتید در آیلتس، افرادی است که خود امتحان گیرنده آیلتس هستند و با این آزمون کاملا آشنایی دارند یا اینکه خود عضوی از سازمان‌های رسمی آیلتس مانند IDP استرالیا هستند و طراحی دوره ها زیر نظر این افراد صورت گیرد. اما اساتید با تجربه و با فن بیان قوی دیگری هم هستند که مورد تائید همین افراد می‌باشند و از فیلتر آنها عبور می‌کنند و با تائیدیه همین اساتید شروع به تدریس و آموزش می‌کنند.

اساتید موسسه گاما و طراحان این دوره از امتحان گیرندگان آیلتس و با تجربه تهران می‌باشند که با برنامه ریزی، ‌زمان شما را هدایت و کنترل می‌کنند و بهترین بازده را برای شما تضمین می‌کنند

تضمین آیلتس گاما چگونه اجرا میشود؟

در اینجا قصد داریم به مشکل بازاریابی با عبارت “دوره های تضمینی آیلتس و بازگشت شهریه” بپردازیم. افراد و موسساتی که با استفاده از عبارت تضمین آیلتس قصد در جذب زبان آموز دارند عموما از عدم توجه متقاضی به جزییات بهره میبرند و برای این عمل در قرارداد خود بند و تبصره های بسیاری قرار میدهند که راه برای بازگشت شهریه را کاملا برای متقاضی ناممکن می‌سازد. اینجا یک نکته و تفاوت جزیی بین دوره های گاما و سایر موسسات تبلیغی وجود دارد، در گاما تبلیغی برای بازگشت شهریه وجود ندارد.
پس تضمین آیلتس گاما چگونه اجرا میشود؟
تضمین در گاما به این دلیل داده می‌شود که متقاضی مطمعن شود این یک موفقیت دو طرفه خواهد بود. گاما در صورتی به سود مالی میرسد که متقاضی نمره موردنظر خود را کسب کند و اگر چنین نشد دوره به رایگان تکرار میشود (حتی در برخی موارد کلاس خصوصی رایگان ، کارگاه رفع اشکال رایگان و هر روش ممکن و مفید برای متقاضی).
پس یک داد و ستد کاملا عادلانه در گاما جریان دارد. گاما ادعای ارایه بهترین و کاملترین کلاس آیلتس را دارد و در صورتی که به این ادعا جامه عمل نپوشاند خود قبل از متقاضی متضرر خواهد شد .
در صورت عدم موفقیت زبان آموز در آیلتس ، گاما هزینه های گزافی برای تکرار دوره زبان آموز متحمل خواهد شد. پس جایی برای اشتباه وجود ندارد…

 

کلاس‌‌های آیلتس در موسسه گاما تهران

تعین سطح، اولین و مهمترین گام برای شروع دوره پراهمیت آیلتس است. اگر موسسه‌ای شما را بدون تعیین سطح راهی دوره‌ای از آیلتس نماید، از همه پراهمیت‌تر زمان شما را به هدر داده و گزینه های دیگری که میتوان به آنها اشاره نمود، مانند هزینه اضافی و دریافت اطلاعات نادرست نسبت به سطح شما است که شما را در مسیری اشتباه میگذارد.
شیوه‌ی موسسه گاما بدین صورت است که شما ابتدا تعیین سطح خواهید شد و با توجه به سطح و علمی که شما از زبان دارا هستید در دوره مناسب خودتان قرار بگیرید تا هم زمانتان را حفظ کرده باشید و هم هزینه خود را کاهش دهید.

دوره‌های طراحی شده در موسسه گاما

دوره های این موسسه توسط اساتید برتر و امتحان گیرنده آیلتس طراحی شده‌اند که در این برنامه ریزی نکات آموزشی گام به گامی برای شما در نظر گرفته شده  تا شما هر دوره را قدم به قدم گذرانده و با شیبی آرام سطح سواد شما را برای آزمون آیلتس آماده سازند.

موسسه گاما در زمینه آمادگی آیلتس دوره‌های زیر را برگزار می‌کند:

 

کلاس آنلاین آیلتس در تهران

این دوره هیچ تفاوتی با کلاس خصوصی ندارد، به گونه ای که میتوان آن را یک دوره خصوصی در گرفت.

سطح بالای آموزش در گاما

مطالبی که در کلاس های آنلاین آیلتس در اختیار شما قرار میگیرد با کلاس‌های خصوصی‌مان هیچ تفاوتی ندارد. چرا که در این دوره فقط و فقط حضور شما و آمادگی اساتید ما برای در اختیار قرار دادن مطالب فیلتر شده و مکانیزه چشمگیر می‌باشد. هدف ما از برگزاری دوره‌های آیلتس آنلاین، برقراری ارتباط از راه دور و راحت‌تر بودن شرایط برای زبان‌آموزانی که دسترسی آسانی به ما ندارند.
تاثیر این دوره و تعداد جلساتی که برگزار می‌شود به سطح یاگیری زبان‌ آموزانی‌ که متقاضی این دوره می‌باشند بستگی دارد با توجه به تجربه‌ای که  اساتید و کارشناسان ما در این زمینه دارند معمولا تعداد این جلسات به 15 تا 20 جلسه می‌رسد.
بهترین مزیتی که این دوره برای متقاضیان دارد نداشتن محدودیت زمانی است و این قدرت را به زبان آموزان می‌دهد که در هر نقطه ای از کشور که قرار دارند و هر تایمی که مد نظرشان می‌باشد کلاس را برگزار کنند و از قدرت آموزشی ما بهره‌مند شوند.
هر جلسه 1.5 ساعت ( یک ساعت و سی دقیقه ) می‌باشد، که تایم و حجم محتویات آموزشی ارائه شده در این جلسات هم به سطح یادگیری زبان آموزانی  که متقاضی این دوره می‌باشند بستگی دارد.

کلاس خصوصی آیلتس در تهران

یکی از مزیت‌های کلاس خصوصی  آیلتس این است که فرد می‌تواند با دقت بیشتری تکنیک های چهار گانه را فرا بگیرد و اشکالات موجود در تکنیک رایتینگ را رفع  نماید و این مشکلات تا روز آزمون تلمبار نشود به عبارتی  استاد مدرس با تمرکز بیشتری می‌تواند یادگیری شما را زیر نظر بگیرد. تاثیر این دوره و تعداد جلساتی که برگزار می‌شود هم به سطح یاگیری زبان‌ آموزانی‌ که متقاضی این دوره می‌باشند بستگی دارد
دوره های طراحی شده در موسسه گاما به صورتی است که در مدت زمانی نرمال ( نه زیاد و نه محدود) به نمره دلخواهتان برسید، اما افرادی هستند که هنوز هم زمان محدودتری دارند و باید سریع دست به کار شوند این دوره مخصوصا برای این افراد طراحی شده است.
کلاس ها 1.5 ساعته ( یک ساعت و سی دقیقه ) می‌باشد که با تکنیکی متفاوت برگزار می‌شود، تکنیکی خاص، طراحی شده زیر نظر استاید برترمان برای افرای که زمان محدودی دارند و خواستار یادگیری سریع‌تری هستند

چرا کلاس خصوصی؟
آموزش مکرر دروس:
طی مسیر اخذ مدرک آیلتس آنچنان آسان نیست. دور از ذهن نیست که بسیاری از افراد آسان ترین روش یادگیری را تکرار تمرین بدانند، برخی از این گام‌های دشوار را بایستی تکرار کرد و نیازمند جلسات بیشتری هستند. شاید بیش از یک جلسه، یا بیش از دو جلسه نیاز شما را برای یادگیری صرفا یک مطلب رفع نماید، که دقیقا کلاس‌های خصوصی است که نیاز شما را برطرف می‌کنند و دست شما را برای تکرار دوباره مطلب در چند جلسه باز می‌کند، صرفا برای یادگیری دقیق و بیشتر شما.

 

کلاس فشرده آیلتس در تهران

در گاما بخاطر اهمیت زیادی که به زمان زبان آموزان داده می‌شود طول دوره  نسبت به مؤسسات دیگر کمتر می‌باشد، به طوری که کلاس های گروهی‌مان را میتوان کلاسی فشرده در نظر گرفت.
تعداد زیادی از آموزشگاه ها ادعای ارایه دوره فشرده آیلتس را دارند اما آیا میتوانند تضمین کنند که شما از این کلاس فشرده خروجی لازم را بگیرید یا نه؟ شما زمان محدودی دارید پس باید این زمان را به بهترین شکل ممکن هزینه نمایید و راهی برای برگشت نخواهید داشت . پس صرف اینکه یک دوره فشرده است جوابگوی نیاز شما نیست و دوره مد نظر باید چند فاکتور دیگر نیز در خود جای داده باشد.

غربال مطالب ارایه شده در دوره:  چون زمان شما محدود است پس شما باید مطالب ساندویچی و بدون تکرار دریافت کنید و برای مطالب حاشیه ای زمان صرف نکنید
زمانبندی درست و توزیع مطالب:  بعد از تعیین سیلابس آموزشی دوره فشرده آیلتس توسط اساتید سرگروه و اگزمینر زمان آنست که این مطالب با چیدمانی درست در جلسات هفته توزیع شود. اگر ترتیب مطالب به درستی در نظر گرفته نشده باشد مجددا مسیر به بیراهه خواهد بود.
آزمون و نظارت همزمان با آموزش:   در دوره های فشرده آیلتس شما زمانی در آینده برای تصحیح اشتباهات ندارید پس مدرس همزمان با آموزش باید اطمینان پیدا کند که زبان آموز تمام مطالب را به کمال یاد گرفته است.

0/5 ( 0 نظر )
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن